بیوگرافی سجاد شهباززاده

عکسهای بازی استقلال و پیکان

بیوگرافی کامل سجاد شهباززاده :

سجاد شهباززاده متولد سوم بهمن سال ۱۳۶۸ در اردبیل است . ۱۸۵ سانتی متر قد او و حدود ۷۱ کیلوگرم وزن سجاد شهباززاده می باشد .

زندگی فوتبالی:

سجاد شهباززاده فوتبال را در زادگاهش، اردبیل، آغاز کرد و مدتی برای تیم ذوب آهن اردبیل نیز بازی کرد. از ذوب آهن اردبیل به سایپای کرج نقل مکان کرد و فصل خوبی را زیر نظر انگین فرات پشت سرگذاشت. سجاد نه گل در مجموع مسابقات برای سایپا به ثمر رساند که برای یک مهاجم جوان آمار خوبی است. یکی از مهم ترین ویژگی های او این است که توانایی بازی با هر دو پا را دارد. به طوری که به جرات می توان گفت با تماشای یکی دو بازی از سجاد، پی به پای تخصصی او نخواهید برد. چارچوب شناسی او نیز در محوطه ی جریمه مثال زدنی است.  شهباززاده در تاریخ بیستم خرداد ماه ۱۳۹۳ با عقد قراردادی سه ساله به صورت رسمی به تیم استقلال تهران پیوست. شهباززاده در سال اول حضور خود با ۹ گل زده از بهترین بازیکنان استقلال بود و از همان ابتدا جایگاه خود را در ترکیب استقلال ثابت کرد و هم اکنون نیز یکی از بازیکنان فیکس و امید اولی گلزنی استقلال در مسابقات می باشد .

شهباززداه چندین نوبت به اردوی تیم ملی دعوت شده است ولی در مرحله نهایی خط خورده تا حسرت بازی در تیم ملی همچنان با او همراه باشد .

پیشبینی تلگرام استقلال

4 دیدگاه برای “بیوگرافی سجاد شهباززاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *