پست جدید پندار توفیقی و شیطنت برخی دلالان اطراف استقلال (وابسته به افراد خاص)

در آستانه اعزام تیم به مسابقات آسیایی، متاسفانه کماکان شاهد حاشیه سازی و نامه نگاری دلالهای فوتبال با کنفدراسیون فوتبال آسیا هستیم.در اینکه مطالبات گذشته باید پرداخت شود، جای هـیچ بحثی وجود ندارد اما امکان پرداخت کلیه بدهیهای گذشته بصورت یکجا وجود ندارد.
متاسفانه دلالهایی که بدنبال کسب منافع شخصی هستند با ابزار قرار دادن بازیکنان و مربیان سابق و نامه نگاری با مراجع خارج از کشور – فشار بی سابقه ای به باشگاه وارد نموده اند. رد پای برخی از دلال های مذکور در پرونده بازیکنان خارجی شاکی در فیفا کاملا قابل مشاهده است .
قابل توجه هـواداران عزیز ، ظرف چهارماه گذشته بیش از ۶ میلیارد تومان بدهی داخلی پرداخت کرده ایم. با یک حساب سرانگشتی هزینه های عمرانی و توسعه ای باشگاه صرف بدهیهای گذشته می شود و البته دلالهای فرصت طلب در حال کسب رزق حلال !!!
ظرف چندین ماه گذشته و بواسطه یک دلال که روابط مالی و … با کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس دارد و از این منظر درآمدهای بسیاری بدون پرداخت حقوق دولتی از جمله مالیات و … کسب کرده است – شکایات متعددی برعلیه باشگاههای ایرانی در مراجع خارج از کشور مطرح شده است که با توجه به شرایط اقتصادی جامعه بشدت باشگاهها را با مشکل مواجه کرده است.در این شرایط متاسفانه برخی از کسانی که مهمترین دلیل حضور و بروزشان در اجتماع ، بازی فوتبال و باشگاه بزرگ استقلال بوده است، در دام دلالهای فوتبال افتاده و شکایاتی را در مراجع خارج از کشور مطرح نمودند که اگر مصلحت اندیشی نبود و متن شکایاتشان را منتشر می کردیم – حتمن تعجب همه هـواداران و هر انسان آزاده ای را به هـمراه خواهد داشت. این پاسخ محبت هواداران واقعی فوتبال که در سرما و گرما و با داشتن هزاران مشکل اقتصادی و اجتماعی، به عشق فوتبال و بازیکنانش ، همه سختی ها را به جان میخرند – نیست و نخواهد بود.
از بازیکنان و مربیان سابق باشگاه بزرگ استقلال می خواهـیم که حساب خود را از دلالان مذکور جدا کنند و افتخاراتی را که آفریده اند با زیاده خواهـی دلالان که نه باشگاه برایشان مهم است و نه بازیکن و نه مربی – خدشه دار نکنند.
————————————-
از بازیکنان و مربیان سابق دعوت می شود بدون حضور دلالان و مستقیما به باشگاه مراجعه بفرمایند و با تعیین وقت و برگزاری جلسات توافقی نظیر آنچه با بیش از یکصد نفر انجام شده است – مطالبات خود را بصورت تقسیط و توافق طرفین دریافت نمایند . اینجا باشگاه استقلال است – عشق و حتی هـویت قشر کثیری از هـواداران – جایی که عالیجنابان زنده یاد ناصر خان و منصور خان با عشق ساخته اند …

تلگرام استقلال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.