استقلال ۲ پیکان ۱

استقلال آخرین دیدار نیم فصل خود را با پیکان انجام داد و دو بر یک به برتری رسید .

برای استقلال سهرابیان و بابایی گلزنی کردند .

شرح گل:
استقلال یک – پیکان صفر (دقیقه ۶۱: آرمین سهرابیان): ارسال کرنر مهدی مهدی پور به آرمین سهرابیان رسید و او با یک ضربه سر محکم و پر قدرت موفق شد دروازه ناصری را باز کند.

استقلال ۲ – پیکان صفر (دقیقه ۷۲: پیمان بابایی): روی اشتباه نریمان جهان و توپ گیری عالی امید حامدی فر در میانه میدان، پیمان بابایی صاحب توپ شد و او توانست با عبور از میان مدافعان پیکان، ضربه اش را به زیبایی وارد دروازه کند و اختلاف را افزایش دهد.

بولت سرشاخهاستقلال ۲ – پیکان یک (دقیقه ۹۰+۴: امیر شهیم): ارسال تند و تیز بایرامی به دهانه دروازه با اثرگذاری امیر شهیم وارد دروازه شد تا اختلاف به عدد یک کاهش یابد.

لحظات حساس:
دقیقه ۹: ارسال محمدجواد آزاده از سمت راست به روی دروازه با دفع ناقص حردانی همراه شد و روی تعلل عجیب یامگا، حامد پاکدل از پشت سر این بازیکن آمد و با یک ضربه سر، توپ را روانه دروازه استقلال کرد که حسینی با واکنشی تماشایی آن را دور کرد.

دقیقه ۲۰: ارسال مهدی مهدی پور به روی دروازه با ضربه آرمین سهرابیان وارد دروازه شد که به دلیل حضور مدافع پیش تاخته آبی ها در موقعیت آفساید، این گل مردود اعلام شد.

دقیقه ۲۳: صالح حردانی روی قوس مرکز زمین یک توپ را به روی دروازه ارسال کرد که رمضانی با ضربه سر توپ را برای سهرابیان کاشت که این بازیکن سایه توپ را زد و فرصت خوبی برای آبی ها از دست رفت.
دقیقه ۲۵: پیکان روی یک ضدحمله سریع موقعیت خوبی را به روی دروازه استقلال خلق کرد که پس از دفع ناقص مدافعان، توپ در پشت محوطه جریمه به نریمان جهان رسید و شوت محکم و تماشایی او در آستانه ورود به دروازه با ضربه سر رضاوند راهی کرنر شد و این بازیکن مانع از گلزنی حریف شد.
دقیقه ۴۷: ارسال مهدی مهدی پور از سمت راست به روی دروازه با ضربه سر آرمان رمضانی حوالی نقطه پنالتی همراه شد که ضربه او با واکنش تماشایی ناصری راهی کرنر شد.

دقیقه ۶۰: ارسال ضربه کاشته مهدی پور را آرمین سهرابیان با ضربه سر روانه دروازه میهمان کرد که ناصری با واکنشی دیدنی، توپ را راهی کرنر کرد.
دقیقه ۷۵: پیکان صاحب ضربه کاشته شد که شوت محکم و زمینی منصور باقری به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۸۶: گوستاوو بلانکو از سمت چپ حرکت خوبی را آغاز کرد و پاس او با عبور از پیمان بابایی به مهدی پور رسید که ضربه او به شکل بسیار خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۸۷: سیدحسین حسینی با دبل سیو تماشایی، مانع از گلزنی حریف شد. روی اشتباه یامگا، فلاح وارد محوطه جریمه شد که شوت محکم او را حسینی با پا دفع کرد. در ادامه توپ به صالحی رسید و ارسال او به روی دروازه با ضربه سر دیدنی امیر شهیم همراه شد که باز هم حسینی با واکنشی تماشایی آن را دور کرد.

تلگرام استقلال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.