حمید استیلی : استقلالی ها مقصر نبودند

مصاحبه حمید استیلی سرمربی تیم ملی امید که در پرواز تبریز به تهران همراه کاروان استقلال حضور داشت :
🔹شما با پرواز استقلال به تهران برگشتید؟
بله، پرواز‌مان با بازیکنان استقلال مشترک بود.

🔹چه اتفاقی افتاد؟ واقعاً استقلالی‌ها مقصر تأخیر پرواز بودند؟
نه، حقیقت این است که آن‌ها تقصیری نداشتند. آن‌ها به هوای برگزاری بازی ساعت ۱۵، بلیت تهیه کرده بودند و وقتی بازی عقب افتاد، آن‌ها هم چند دقیقه‌ای دیر به پرواز رسیدند و اتفاقاً بابت این تأخیر هم از مردم عذرخواهی کردند.

🔹ولی گزارش بخش ۲۰:۳۰ تلویزیون به شکلی بود که انگار استقلالی‌ها به مسافران هواپیما بی‌احترامی کردند و باوجود تأخیر، طلبکار هم بودند.
اصلاً چنین چیزی نبود. من این گزارش را ندیدم، ولی خودم داخل هواپیما نشسته بودم. وقتی بازیکنان استقلال با تأخیر وارد هواپیما شدند، جواد زرینچه به نمایندگی از مجموعه تیم، از تمام مسافران عذرخواهی کرد و مردم هم حرفش را پذیرفتند، ولی متأسفانه چند نفری سربه‌سر وریا غفوری و بازیکنان استقلال گذاشتند. استقلالی‌ها تقصیری نداشتند و هیچ حرف بدی نزدند که بگوییم بی‌احترامی کردند یا طلبکار شدند.

🔹وریا با آن‌ها درگیر نشد؟
وریا خیلی هم صبوری به خرج داد، ولی متأسفانه یکی، دو نفر به او حرف‌های زشتی زدند و غفوری از کوره در رفت، ولی حتی در این مرحله هم به کسی بی‌احترامی نکرد و فقط می‌گفت چرا توهین می‌کنی؟ چرا حرف رکیک می‌زنی؟ خوشبختانه باز هم زرینچه و پزشک استقلال مداخله کردند و ما هم خواهش کردیم موضوع را ادامه ندهند و ماجرا ختم به خیر شد.

تلگرام استقلال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.