صحبت‌های فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از مصاف با فجرسپاسی

بازی؟

شرایط خوبی داریم و بازیکنانم برای این بازی آماده هستند. محروم و مصدومی نداریم. تیم فجر هم تیم بسیار خوب، دونده و جوانی است و فکر می‌کنم بازی سختی در پیش داریم. با یک بازی خوب امیدوارم این هواداران خوبمان را که در فرودگاه و هتل به استقبالمان آمدند و از آن‌ها تشکر می‌کنم را خوشحال کنیم.

ژستد را با شناخت جذب کردید؟ پست او چیست؟

اگر بازی او را ندیده بودیم، پس چطور جذبش کردیم؟ شما بازی فردا را ببینید تا پست بازی او را هم متوجه شوید.

بازگشت فجر به لیگ؟

شهر شیراز از شهرهای مورد علاقه من است. حیف بود شهر شیراز با این مردم خوب و خونگرمش تیمی در لیگ برتر نداشته باشد. من به شخصه خوشحالم و امیدوارم مسئولان هم به این تیم اهمیت دهند چون وقتی ما بازی‌های تیم فجر را آنالیز می‌کردیم، دیدیم کیفیت زمین خیلی بد بود و برای شهر شیراز که فوتبالیست‌های زیادی هم به تیم ملی داده، زشت است که یک زمین چمن مناسب برای لیگ برتر ندارد. بازهم می‌گویم که تیم فجر را تیمی دونده و جوان دیدم و یکی تیم‌های خوب لیگ است.

عدم بازی زیبا از سوی تیم‌ها؟

این موضوع طبیعی است و تیم استقلال و سایر تیم‌ها تغییراتی داشته‌اند و چند هفته طول می‌کشد تا تیم‌ها به هماهنگی برسند. من فکر می‌کنم هفته به هفته تیم‌ ما بهتر می‌شود و نتایج بهتری هم می‌گیرد.

▫️پیش از شروع این نشست خبری، محمد نوری‌فر مدیر رسانه استقلال ضمن ابراز خرسندی از حضور تیم استقلال بعد از حدود ۸ سال در شیراز، از بی نظمی در مقابل هتل محل اقامت آبی‌پوشان و عدم مدیریت در این خصوص انتقاد کرد.

 فرهاد مجیدی

تلگرام استقلال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.