صحبت های نکونام بعد از برد نفت آبادان

🔵صحبت های نکونام در کنفرانس خبری

🔹اول از همه کسب ۳ امتیاز را به هواداران تبریک می‌گویم، جای آنها خالی بود. به خاطر اینکه نه سیخ بسوزد و نه کباب، تیم ما را هم از حضور هواداران محروم کردند.

🔹خوشحالیم که بازی را توانستیم ببریم و ۳ امتیاز را به هواداران تقدیم می‌کنیم. تمام تلاش‌مان را کردیم که بازی خوبی انجام دهیم. می‌دانستیم برای تیمی که شرایط خوبی در جدول ندارد در نیم‌فصل دوم هر ۱۵ بازی مرگ و زندگی است. در نیمه دوم تغییر تاکتیک دادیم و توانستیم موقعیت گل ایجاد کنیم. در نیمه اول می‌توانستیم به گل برسیم و گل زودهنگامی که در نیمه دوم زدیم باعث شد موقعیت‌های دیگری به دست بیاوریم و بازی را با اختلاف ۲-۳ گل ببریم.

🔹بازی را سخت کردیم و در اواخر بازی حریف ما را تحت فشار گذاشت ولی خداراشکر موقعیتی به آنها ندادیم. در نیمه اول طبیعی بود که خیلی خوب نبودیم ولی در نیمه دوم خوب بازی کردیم و توانستیم ببریم. باید ادامه دهیم و ببینیم در ادامه مسیر چه اتفاقی می‌افتد.

🔹همه خسته شده‌اند و هیچ جانی برای ما نمانده است. به جای اینکه شمشیر به دست یاران خودمان بدهیم تا بروند بجنگند، شمشیر را از آنها می‌گیریم و خودمان را خلع سلاح می‌کنیم. نیم‌فصل اول همین داستان بود و الان هم همین داستان است.

🔹باز هم می‌گویم و تکرار می‌گویم که قطعاً دوست ندارند من نتیجه بگیرم و اگر شهامت داشته باشند می‌توانند بگویند بله ما نمی‌خواهیم نکونام نتیجه بگیرد. ما آرامش نداریم و هر روز از قصد و عمد یک داستان برای ما درست می‌کنند. به یک بازیکن کمتر پول می‌دهند و به یکی دیگر بیشتر. قرارداد بازیکنان را درست نمی‌کنند و یک روز مانده به بازی‌ها قرارداد‌ها را امضا می‌کنند.

🔹مشکلات ما مشخص است و هواداران می‌دانند اینها همه کار می‌کنند که تیم نتیجه نگیرد. من اول فصل گفتم و الان هم می‌گویم که هیچ چیزی فرق نکرده و همه جوره ما را اذیت می‌کنند و تحت فشار می‌‌گذارند. الان هم یک آدم بی‌سروپا می‌آید و درباره نظرات من می‌خواهد حرف بزند.

🔹متأسفانه آنقدر می‌خواهند فوتبال را کوچک کنند که آدمی که معلوم نیست چه کسی است درباره صحبت‌های من حرف می‌زند. ایشان بیخود می‌کند که بخواهد جواب من را بدهد، اصلاً کی هست؟ همین که وجود نمی‌کند به کمپ و سمت رختکن بیاید معلوم است که چه کار می‌کند.

🔹اینها یکسری آدم هستند که دشمنی با من را به استقلال کشاندند. با من دشمنی دارید مشکلی ندارد و می‌توانیم از هم خوشمان نیاید ولی باید با هم کار کنیم و استقلال موفق باشد. تلاش‌مان را می‌کنیم ولی این کارها واقعاً خسته کننده شده و نمی‌دانیم چه کار کنیم.

🔹چرا کسی الان درباره بازیکنانی که به تیم‌های دیگر دادند صحبت نمی‌کند؟ چرا کسی درباره سعید مهری صحبت نمی‌کند که جدا شده است؟ بیایند توضیح بدهند. درباره هر چیزی که دلشان بخواهد توضیح می‌دهند.

🔹زمانی که در فولاد بودم، با نساجی بازی داشتیم، بازی ۲ بر صفر برده را ۳ بر ۲ باختیم و مشخص بود که من باید ببازم. در آن بازی هم حسن اکرمی داور بود. امروز ۵ کارت گرفتیم و در صورتی که صحنه‌هایی را برای حریف نمی‌دید. صحبت‌کردن درباره آن بی‌فایده است. اینقدر مشکلات داریم که نمی‌توانیم برویم جایی جواب پس بدهیم. با همه داریم می‌جنگیم و داور هم روی آن؛ مشکلی نیست.

🔹سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که دو هفته بعد تیمش باید با سپاهان بازی کند، آیا دوست دارد که این تیم بازی‌های معوقه‌اش را انجام دهد و بعد با استقلال بازی کند؟ ما اینقدر مشکل داریم که فکرمان به این چیزها نمی‌رسد. ما تمرکزمان روی کارمان است و اگر از اینجا بروم بیروم نمی‌دانم مشکل جدیدی برای ما درست می‌کنند یا نه، ولی چو فردا رسد فکر فردا کنیم.

🔹نکونام در خصوص انتخاب سرپرست تیم یادآور شد: سرپرست تیم فعلا صحبتی نکردیم و فعلا آقای خواجه‌گیری کنار ما هستند و کار می‌کنند.

تلگرام استقلال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.