صحبت های کروش در نشست خبری دیدار با گوام

vospq4v1

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران در نشست خبری پیش از بازی مقابل گوام اظهار داشت:خوشحالم که شما خبرنگاران را اینجا می بینم. امیدوارم فردا بازی مهیجی را انجام دهیم. شاید برای دیگران گوام تیم ناشناخته ای باشد ولی برای کسانی که درگیر فوتبال هستند گوام صدرنشین گروه است. ما تلاش کردیم اشراف کاملی نسبت به صدرنشین گروه خودمان داشته باشیم.گوام دو بازی اول خود را با پیروزی پشت سر گذاشته و شش امتیاز کسب کرده است. ما به صدر نشین گروه خودمان احترام می گذاریم.

سرمربی تیم ملی ایران ادامه داد: ما هم مطمئنا تیم خوبی داریم. بهترین بازیکنان ایران را فردا برابر گوام در اختیار داریم. از نظر روحی و روانی کار کردیم و تلاش مان این خواهد بود که انرژی خود را افزایش دهیم و روحیه ای که در جام جهانی داشتیم را حاکم کنیم. امیدوارم هواداران با حضور پرشور خود در ورزشگاه بازیکنان تیم ملی کشورشان را حمایت کنند.

کی روش درباره ناراحتی خود از فدراسیون فوتبال اذعان داشت: فکر می کنم زمان این است که خودمان را آماده کنیم تا برای بازی فردا آماده باشیم. پس از آن زمان خواهد برد که درباره مسائل صحبت کنیم. بعضی دوستان در ایران دوست ندارند که حقایق را بشنوند. فراتر از آن که من بخواهم از رئیس فدراسیون فوتبال حمایت کنم اشخاصی هستند که می خواهند تیم ملی فوتبال ایران را از بین ببرند. هیچ شک و شبهه ای وجود ندارد ولی تعهد من نسبت به فدراسیون و نسبت به این بچه هایی که هر کاری برای تیم ملی می کنند و نسبت به هواداران باقی است. برای بازی فردا با تمام وجود در میدان حاضر می شویم تا روحیه ای که در جام جهانی داشته ایم را حاکم کنیم و دقیقا به این منظور برابر حریف خود قرار می گیریم.

مربی تیم ملی در پاسخ به سوالی درباره اینکه مربی گوام مدعی شده بود تیم ایران تحت فشار است، عنوان کرد: ما هیچ مشکلی با این صحبت ها نداریم. ما عاشق تحت فشار بودن هستیم و تحت فشار بهترین عملکرد ها را داشته است. قبلا این مطلب را می گفتیم که اگر شخصی با گرما مشکل داشته باشد با عادت دادن خود می تواند در آشپزخانه کار کند. انگیزه ما این است که بازی خوبی انجام دهیم و با تمرکز کامل به مصاف حریف خود برویم. من عاشق این هستم که در شرایط سخت کار کنم.

وی درباره شال هایی که در نشست خبری به گردن انداخته بود گفت: باید بگویم پیامی است برای همه که به صورت یکپارچه باهم حرکت کنیم. البته بعضی دوست ندارند که من این شال را به گردن داشته باشم. اگر افتخار و لذت از فوتبال در تیم وجود داشته باشد به نتیجه می رسیم.

تلگرام استقلال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.