همچان اســـــــتقلال

✍️ محمود فخرالحاج

🔹انگار دلگرمی و کمی دلخوش به این هوادار بخت برگشته نیامده… تنها برای دلخوش کردن های مقطعی و خیلی کوتاه مدت سعی و تلاش می کنند و دوست ندارند که این تیم و هوادارانش مثل گذشته دلگرمی هایشان طولانی مدت و شادی هایشان وصف ناپذیر باشد.
🔹تا وقتی می آیی کمی به رسیدن به اوج تیم محبوبت دلگرم شوی و عادت کنی، در بهترین زمان ممکن که شادی در دستان ماست، آن را به کثیف ترین و ناجوانمردانه ترین راه می دزدند و غم و اندوه و عدم کسب قهرمانی را جایگزین آن می کنند.
🔹و وقتی برای فراموش کردن دسیسه ناجوانمردانه دنبال راهی می گردند، روی نقطه ضعف هواداران پای می گذارند و با پیش کشیدن دوباره نام استراماچونی، آشوبی دوباره در قلب های هواداران بوجود می آورند و آنها را دو هفته ای مشغول می کنند و سپس باز به آلوده ترین راه ممکن داستان تازه را مختومه اعلام می کنند و این یعنی هیچ که هیچ… .
🔹وقتی باشگاه و تیم محبوبت هفت فصل متوالی ۶ مدیرعامل و ۷ سرمربی در خود دیده واقعا این به چه معنا می تواند باشد؟! اصلا از این همه تغییر و این همه مدیر و مربی چه نتیجه ای دستگیرتان می شود؟
🔹جز اینکه نگذاشته اند یک آب خنک به راحتی از گلوی این تیم و هوادارانش در این مدت پایین بیاید؟ جز اینکه به ناجوانمردانه ترین و کثیف ترین راه های ممکن کارهایی را انجام داده اند که یکی از محبوب ترین تیم های پایتخت و حتی آسیا در دهه ۹۰ کابوس وارترین دوره تاریخی و فوتبالی خودش را تجربه کند و به چشم هواداران نشان دهند.
🔹هر چند نام استقلال همیشه استقلال می ماند و این نتایج و داستان ها حتی اگر تنها به همین دهه ۹۰ برگردد، تاریخ بزرگ و پرآوازه باشگاه استقلال به هشت دهه پیش برمی گردد و اگر آن مقام ها و آن افتخارات کسب نمی شد و بدست نمی آمد امروز هیچگاه نمی توانستیم از نام و آوازه و شهرت واقعی باشگاه استقلال حرف به میان آوریم.
🔹متاسفانه طی هفت فصل گذشته باشگاه و تیم استقلال به دست افرادی در حال اداره شدن است که هیچگاه دوست نداشتند آبی پوشان طعم خوش آرامش و قهرمانی و کسب افتخار را بچشد و به واقع هم به خواسته خود رسیدند و بهترین نتیجه دلخواهشان دست پیدا کردند و ما مطمئن هستیم که این سالها خیلی زود به پایان خواهند رسید و این آدم ها خواهند رفت و این نام استقلال است که همچنان ادامه دار خواهد بود و برای هوادارانش می ماند.

تلگرام استقلال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.