کیمیا علیزاده را به شورای شهر و مجلس نبرید

کیمیا-علیزاده

اختصاصی آبی پوشان – کیمیا علیزاده تکواندوکار ۱۸ ساله ایرانی با گرفتن مدال برنز المپیک تاریخ ساز شد و توانست اولین مدال بانوان ایرانی را در تاریخ به دست بیاورد .

کیمیا علیزاده سن بسیار مناسبی دارد و این مدال میتواند استارت افتخار آفرینی های بیشتر او باشد ولی باید خوب مدیریت شود و در مسیر درست هدایت شود .

کیمیا علیزاده برای کسب این مدال باید تشویق شود و بهترین امکانات را دریافت کند و دغدغه ای از این بابت نداشته باشد چون او پرچم ایران را در ریو بالا برده و از این به بعد هم بالا خواهد برد ولی خدمت کردن به او بردن او به شورای شهر و مجلس شورای اسلامی نیست و قهرمانان ما نباید در باتلاق سیاست گرفتار شوند .

کیمیا علیزاده اکنون به امکاناتی رفاهی و ورزشی و اردوهای مناسب و مربیان خوب نیاز دارد تا راه خود را به خوبی ادامه دهد و از هر نظر باید چنین نابغه هایی را حمایت کرد .

نباید با قهرمانانمان آن کاری که با رضازاده ها و دبیرها و خادم ها انجام دادیم بکنیم و چنین سرمایه سوزی انجام شود . حسین رضا زاده میتوانست در وزنه برداری خیلی به ایران کمک کند و خیلی مفید تر از شورای شهر باشد همانطور که مایکل فیلیپس که بیشتر از تمام تاریخ ایران در المپیک مدال طلا دارد هرگز برای ورودش به کنگره و کاخ سفید و… چراغ سبز نشان نمی دهند .

هادی صاحب خواجه

تلگرام استقلال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.