۲۴ ساعت به وقت قهرمانی

✍️ محمود فخرالحاج

🔹حرف از قهرمانی زدن در این برهه زمانی تنها خواسته هواداران از تیم محبوبشان در یک قدمی آن است.. هواداران امروز دیگر کاری ندارند که سرمربی تیمشان یک هفته کابوس وار را برای تیم شان بوجود آورده و از قبل از شروع بازی فینال حرف از رفتن می زند.
🔹هواداران کاری ندارند که سخت ترین و عجیب ترین صحبت ها بین مدیرعامل و سرمربی در هفته ای که می شد شادترین و خاطره انگیزترین هفته هواداران مابین فتح دربی و فتح فینال جام حذفی باشد رد و بدل شد تا همچنان اوج اختلاف سرمربیان با مدیران عامل باز ثابت شود.
🔹هواداران کاری به این ندارند که مدیرعامل تیمشان با چند گزینه سرمربیگری قبل از بازی فینال صحبت کرده و شاید به نتیجه رسیده است و کاری ندارند که مجیدی با چه انگیزه ای قرار است در فینال روی نیمکت بنشیند.
🔹اما هواداران از تیم محبوبشان جام قهرمانی می خواهند.. قرار نیست نتیجه یک فصل، یکسال تلاش تا رسیدن به فینال اینطور با بی مبالاتی عده ای درون و بیرون تیم به یک ناکامی تلخ بدل شود.
🔹این ۲۴ ساعت مانده تا سوت پایان بازی و فینال برای هواداران پر استرس ترین و پر اضطراب ترین ساعات و دقایق و ثانیه هاست.. هواداران چشم امیدشان پس از خداوند متعال به ساق های بازیکنانی است که قرار است نتیجه سعی و تلاش و عشق و تعصب شان را با کسب جام بدست بیاورند و به جز فتح جام حذفی به هیچ نتیجه دیگری راضی نمی شوند.
🔹اصلا این بازی به جز فتح آن هیچ نتیجه دیگری برای آبی پوشان نخواهد داشت.. به تیم نایب قهرمان نه جام می دهند و نه سهمیه آسیایی و قرار نیست سهم استقلال از این فینال به نایب قهرمانی منجر شود.
🔹هواداران حسرت های هفت ساله شان را می خواهند در این فصل با کسب دومین جام در طی این هفت فصل گذشته به باد فراموشی بسپارند حتی اگر بدانند پس از این فینال و قهرمانی تیم محبوبشان روی نیمکت یا در رآس مدیریت باشگاه قرار است اتفاق های بسیاری رخ دهد. حتی شاید در ترکیب و مجموعه بازیکنان تیم هم اتفاق های بسیاری رخ دهد اما هواداران تنها به همین فینال دلخوش اند.
🔹این ۲۴ ساعت مانده تا سوت پایان بازی برای هواداران هر چند همراه با استرس و هیجان و اضطراب و فریادهای خفته ای است که تنها با کسب جام قهرمانی می تواند به شادی و خوشحالی تبدیل شود و بغض هایشان پس از فصل ها انتظار بشکند.
🔹نه قرار نیست خودمان را از پیش برنده بخوانیم، ما از بازیکنان می خواهیم که یک فینال جذاب، پر هیجان و شادابی را برایمان رقم بزنند که اصلا اتفاقات خارج از مستطیل سبز و حاشیه های تلخ بوجود آمده طی هفته گذشته را به باد فراموشی بسپاریم.
🔹خودمان را از پیش برنده نمی دانیم اما از بازیکنان می خواهیم حقانیت استقلال را برای کسب جام قهرمانی در زمین مسابقه نه تنها به رخ تراکتور، بلکه تمامی تیم های دیگر بکشانند.
🔹ما انتظار داریم که فردا شب شادترین هواداران دنیا باشیم که از قهرمانی تیم محبوبمان پس از فصل ها سر از پا نشناخته ایم و این کمترین حق و پاداش هوادارانی است که همیشه و در همه حال حامی و پشتیبان تیم محبوبشان بوده اند.

تلگرام استقلال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.