کنفرانس خبری بیژن طاهری بعد از بازی با نفت آبادان

بیژن طاهری بعد از بازی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: به نظرم صحبت درباره این بازی یک چیز بی‌معنا است. همه دیدند که بازی در اختیار استقلال بود. ما مشکل گل‌زنی داریم ولی بعد از کلی تلاش که به گل سالم می‌رسیم، گل را مردود اعلام کردند. من در آن لحظه به کمک داور نگاه می‌کردم، دقیقا وقتی که توپ وارد دروازه شد، پرچمش را بالا برد. بعد فکر کرد، ببیند که چه بگوید و گفت که توپ اوت شده است. در حالی که فیلم‌ها نشان می‌دهد که توپ اوت نشده و واقعا حق تیم استقلال در حال نابود شدن است. چرا کسی به داد استقلال نمی‌رسد؟ چرا کسی نمی‌آید و بگوید که آقایان داور در طول فصل چقدر اشتباه کردید؟

او افزود: بالاخره نقش کمک‌داوری که پشت دروازه‌است در لیگ امسال چه بود؟ ما که نفهمیدیم. اگر به فیلم‌ها دقت کنید، او می‌نشیند و دقت می‌کند و در نهایت نمی‌دانم او یا کمک داور به داور اصلی می‌گوید. آقا اگر اشتباه کردید، عیب ندارد، بگویید که اشتباه کردید. خیلی شهامت می‌خواهد که یک نفر بگوید اشتباه کرده است. با این حال این کار را نکرد و گل سالم ما را مردود اعلام کرد.

او افزود: واقعا چه کسی می‌خواهد جواب هواداران استقلال را بدهد؟ آن طور که یادم است، واقعا ظلمی که امروز به این تیم شد، در طول ۱۰ سال گذشته نشده است. من شخصا از این موضوع نمی‌گذرم. من فیلم بازی را دیدم و از زاویه‌ای که ایستاده بودم، قضاوتی نکردم. اگر توپ نیم متر بیرون بوده، پس دوربین‌های فیلم‌برداری مشکل داشتند. شما ببینید، پایی که مهدی قائدی توپ را به بیرون پاس می‌دهد، روی خط است. من این را در فیلم‌ بازی دیدم و از خودم نمی‌گویم.

فصل بعد؟
من نمی‌دانم سیاست باشگاه بر چه مبنایی است. باید یک بازی باقی‌مانده در لیگ برتر و یک بازی باقی‌مانده در لیگ قهرمانان انجام شود تا آن‌ها سیاست خودشان را اعلام کنند.

ضعف در ضربات آخر؟

ما خودمان در حال حاضر در گل‌زنی مشکل داریم. حالا بعد از کلی فشار هم که آوردیم، یک گل زدیم که مردود شد. من قبول دارم که مشکل گل‌زنی داریم به خاطر این که تمرکز مهاجمان ما در محوطه جریمه به خصوص در بازی امروز به هم ریخته است. آن‌ها شرایط و نتایج بازی‌های دیگر را در بین نیمه می‌دانستند و فکر می‌کنم به همین خاطر فکر می‌کنم تمرکز آن‌ها به هم ریخته بود.

تلگرام استقلال

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.