نشست خبری استراماچونی قبل از بازی با سایپا

آندره‌آ استراماچونی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

مشروح صحبت های او به شرح زیر است:

صحبت اولیه؟
بازی فردا قطعا سخت خواهد بود. این مسئله دلایل مختلفی دارد. دلیل اول این است که ما انرژی زیادی را در مسابقات حذفی گذاشتیم و فشاری که تحمل کردیم علاوه بر فشار فیزیکی، فشار روانی هم برای ما به همراه داشت. این لیگ برای ما خیلی سخت شده چون سخت است چند بازیکن را در همه بازی ها داشته باشم. یکی دیگر از دلایل سخت شدن این بازی، استراحت بیشتر تیم سایپا است. ما به آن ها احترام می گذاریم و قطعا با صد درصد توان به مصاف آن ها می رویم.

صالح مصطفوی؟
مصطفوی را من می شناسم چون با زنگا هم کار کرده است. همکاران من با او در تماس هستند ولی او قراردادی امضا نکرده است.

علی دشتی؟
بله داشتن یک بازیکن کمتر برای هیچکسی خوب نیست ولی ارزش یک بازیکن به نظم و انضباط اوست. ارزش فنی یک بازیکن با آن چیزی که رفتار حرفه ای یک بازیکن است، متفاوت به شمار می رود. شما می توانید بهترین بازیکن باشید ولی اگر رفتار حرفه ای نداشته باشید، تصمیم من این است که از او استفاده نکنم.

ادامه روند استقلال؟
همانطور که گفتم این بازی برای ما سخت خواهد بود. به دلایل مختلف، من برای این بازی نگرانی های خودم را دارم. به همین دلیل به بازیکنانم گفتم که برای ما مهم است به روند که در پیش روی داریم، ادامه دهیم. به روشی که حریف بازی می کند، آن ها توپ مستقیم را در دستور کار قرار می دهند و این مسئله کار پرسینگ را برای ما سخت می کند. من کمتر دیده ام تیمی در لیگ با دو مهاجم بازی کند.

مهاجم خارجی؟
صادقانه باید بگویم که گزینه هایی را به باشگاه ارائه داده ام و باشگاه هم گزینه هایی را به من معرفی کرده است ولی هنوز درباره فردی نتیجه نهایی حاصل نشده است. ممکن است برای برخی بازیکنان امکان تست شدن در تمرینات را هم در نظر بگیریم. این چیزی است که در اروپا خیلی مرسوم نیست ولی به من گفته اند در اینجا این اتفاق رخ داده است. با این حال هنوز گزینه نهایی مشخص نشده است. بازیکنان مد نظر من آزاد نیستند و به این ترتیب باید تا ژانویه صبر کنم تا بازیکنان مد نظرم را جذب کنم.

مشکلات تهاجمی استقلال؟
فکر می کنم اگر به آمار سه بازی قبلی توجه کرده باشید و به شکل تیم دقت کرده باشید، تیم ما با یک سیستم خیلی مشخصی بازی می کند. این را می دانم که اگر یک سیستم جدید را بخواهید اجرا کنید، زمان بر خواهد بود. باید بازیکنان تمام کننده ای داشته باشید که بتوانند در این سیستم گلزنی کنند. من نمی توانم نقدی به عملکرد بازیکنانم در بازی های اخیر داشته باشم چون ما ۱۵-۱۶ موقعیت ایجاد کردیم و موقعیت های ۷۰ درصدی داشته ایم. من و شما می دانیم که اگر بتوانیم در نیمه اول گل بزنیم، می توانیم با اختلاف ۳-۴ گل هم پیروز شویم. باید بهتر شویم تا به موفقیت برسیم. باید تلاش کنیم کلین شیت خود را هم حفظ کنیم تا به موفقیت دست پیدا کنیم.

تلگرام استقلال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.