گزارش بازی : استقلال ۲ تراکتور ۰

استقلال در دیدار بزرگ هفته و در استادیوم آزادی، با دو گل از سد تراکتور عبور کرد و ضمن حفظ صدرنشینی، خود را به عنوان یک مدعی جدی قهرمانی به دیگر تیمها معرفی کرد .

شرح گل ها:

استقلال یک – تراکتور صفر (دقیقه ۲۵: ایمان سلیمی): ارسال کرنر مهدی مهدی پور به روی دروازه در تیر یک به ایمان سلیمی رسید و این بازیکن با ضربه سر دروازه تراکتور را باز کرد و تیمش را پیش انداخت.

استقلال ۲ – تراکتور صفر (دقیقه ۵۰: گوستاوو بلانکو): ارسال ابوالفضل جلالی به روی دروازه با ضربه سر گوستاوو بلانکو ابتدا به تیرک عمودی دروازه برخورد کرد و سپس وارد دروازه شد که تلاش پورحمیدی برای بیرون کشیدن توپ بی فایده بود و کمک داور به نشانه عبور تمام توپ از تمام خط، به سمت مرکز زمین دوید و آن را گل اعلام کرد.

 

لحظات حساس:
دقیقه ۵: استقلال نخستین موقعیت جدی بازی را به روی دروازه تراکتور خلق کرد که پورحمیدی این توپ را مهار کرد.
دقیقه ۸: روی یک پاس در عمق، محمد نادری می‌توانست با حسینی تک به تک شود ولی سنگربان آبی‌ها با خروج از دروازه به پشت محوطه جریمه رسید ولی توپ را خیلی بد دفع کرد. توپ به عارف رستمی رسید و در شرایطی که او دروازه خالی را برابر خودش داشت، ضربه‌اش را به بدترین شکل ممکن به بیرون زد.
دقیقه ۱۷: ارسال عارف رستمی از سمت چپ در تیر دوم نزدیک بود که به مهدی شیری برسد ولی جلالی با حضور به موقع در آن منطقه، توپ را راهی کرنر کرد. کرنر ارسال خیمنز نیز با ضربه سر صفا هادی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۱: ارسال مهدی پور به روی دروازه با ضربه سر سلیمی به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت. پورحمیدی هنگام خروج از دروازه برخوردی با سلیمی داشت که منجر به مصدومیت این بازیکن شد.
دقیقه ۲۴: استقلال یک فرصت طلایی را برای گلزنی از دست داد. پس از اشتباه خیمنز، این گوستاوو بلانکو بود که سعی داشت توپ را به رضاوند برساند ولی تکل صفا هادی مسیر توپ را کاملا تغییر داد و مهرداد محمدی در موقعیت بسیار بهتری صاحب توپ شد. او قصد داشت تا رضاوند را در یک موقعیت فوق العاده خوب قرار دهد ولی پاسش کم جان بود و پیش از آنکه رضاوند بخواهد ضربه‌اش را بزند، عارف آقاسی با یک تکل توپ را راهی کرنر کرد.
دقیقه ۴۴: استقلال روی یک ضدحمله سریع صاحب فرصت فوق العاده‌ای شد و در شرایطی که تعداد استقلالی‌ها در برابر مدافعان حریف ۴ به ۲ بود، پاس رضاوند به سمت چپ نصیب حامدی فر و جلالی شد که برخورد این دو بازیکن به یکدیگر باعث سرنگونی آنها شد تا این موقعیت به شکل عجیب و غریبی از دست برود.

دقیقه ۶۱: ارسال کرنر مهدی پور با ضربه سر مهرداد محمدی همراه شد که پورحمیدی این توپ را ناقص دفع کرد و در برگشت نیز روزبه چشمی نتوانست مقابل دروازه از توپ بهره بگیرد.

دقیقه ۶۶: روی پاس حسین زاده، این واگنین بود که پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شد ولی ضربه او به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۹: یک ارسال از سمت چپ به روی دروازه به مهدی عبدی رسید. او توپ را روی پای چپش آورد و یک ضربه فنی را به سمت دروازه روانه کرد که شوت او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه ۷۱: ارسال امیرحسین حسین زاده با ضربه سر عارف رستمی همراه شد که توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۰: تراکتور یک موقعیت بسیار خوب را از دست داد. ارسال امیرحسین حسین زاده که در حالت کاملا نامتعادلی به روی دروازه ارسال شد، به محمد نادری در تیر دوم رسید و او توپ را به مقابل دروازه فرستاد که ضربه قیچی برگردان دیدنی سیامک انصاری با عبور از میان پاهای سهرابیان به شکل فوق العاده خطرناکی راهی اوت شد.

دقیقه ۸۲: محمد قنبری نزدیکی‌های پرچم کرنر قصد داشت یک توپ را به روی دروازه ارسال کند که ضربه او مستقیم به سمت دروازه رفت و حسینی با واکنشی به موقع مانع از گل شدن توپ شد و آن را برگشت داد.

دقیقه ۹۰+۶: گوستاوو واگنین از پشت محوطه جریمه با یک شوت زمینی سرکش دروازه استقلال را تهدید کرد که شوت او را حسینی به سختی راهی کرنر کرد.

تلگرام استقلال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.