۶۰ روز بعد برای جبران

📝 یادداشت روز؛

🖌 ۶۰ روز بعد برای جبران
انتقام به سبک فرهاد

✍️ محمود فخرالحاج

🔹برای انتقام قرار نیست چوب و چماق برداریم، قرار هم نیست با تفنگ دخل آنها را بیاوریم، برای انتقام بهترین بازی با خوشفکرترین ایده نتیجه بخش است.
🔹برای انتقام یک تیم تنها یک فرهاد کم دارد، یک مجیدی تا به سبک و سیاق خودش بدون خون و خون ریزی در کمال سلامت و وجاهت نتیجه را به سود خود تغییر دهد.. برای دربی یک فرهاد مجیدی کافی است تا به یک تیم انرژی تزریق کند.
🔹درست ۶۰ روز قبل دربی را به حریف واگذار کرد و حال پس از گذشت دو ماه در یک دربی حساس تر و سرنوشت سازتر آن هم در جام حذفی به دنبال یک انتقام است، انتقامی شیرین برای خود، با یک نتیجه تلخ و فراموش نشدنی برای حریف.
🔹برای فرهادی که ۶۰ روز تمام برای انتقام آن شکست بد لحظه شماری می کرد این دربی یک بازی دیگری است خارج و فارق از تمام بازیها، تمام دربی ها.. راستی او هم تبحر خاصی در بردهای خاطره انگیز دربی های حذفی دارد، آن هم به عنوان کاپیتان تیم، آن هم به عنوان گلزن دربی و حال در قامت سرمربی باز می خواهد خاطره بسازد.
🔹برای فرهادی که یک بار طعم شیرین برد در جام حذفی و صعود به فینال را در فصل گذشته چشیده تکرار این رکورد که اینبار تصمیم دارد به فتح جام بینجامد دور از دسترس نیست.

تلگرام استقلال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.