تو را چشم در راهم

🔹نزدیک به سه هفته از تعطیلات لیگ می گذرد و دو بازی تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی هم به اتمام رسیدند با دو شکست متوالی.
🔹دو بازی که استقلالی ها کمترین سهم را در شکست هایش داشتند و حال به واقع گفته مان به اثبات رسید و هر چند از بابت شکست ها و تحقیرها خوشحال نیستیم اما با این وجود همچنان تیم محبوبمان را با تمام وجود دوست داریم.
🔹در روزهایی که همه به فکر تیم ملی بودند، اما ما همچنان هوش و حواس مان به تمرینات تیم محبوبمان بود و اوضاع و احوالش را جویا می شدیم.
🔹هر چند که تعطیلی سه هفته لیگ شاید برای خیلی ها خوشایند بود و هر چند برای تیم ملی به تلخی سپری شد، اما ما در تمام روزهای این تعطیلات که هر چند هنوز به اتمام نرسیده است و یک هفته دیگر تا شروع دوباره لیگ زمان باقیمانده است، به فکر تیم محبوبمان بودیم.
🔹بی صبرانه منتظر شروع دوباره لیگ هستیم تا بازیهای شاداب و با انگیزه و جذاب و درخشان تیم محبوبمان را باز ببینیم و از آن لذت ببریم.
🔹بی صبرانه منتظر شروع دوباره بازی ها هستیم تا تیم محبوبمان را در قامت یک تیم قدرتمند و ترسناک و صد البته برای هواداران دوست داشتنی شاهد باشیم.
🔹قرار نیست در این تعطیلات سه هفته ای هیچ چیزی تغییر کند، اوضاع همچنان باید به همان رویه و منوال گذشته ادامه یابد و قرار نیست خللی در آنها رخ دهد و صد البته برعکس می خواهیم همچنان همان تیمی را ببینیم که از تعطیلات بدش می آمد و دوست داشت همچنان روند پیشرفت و بردهای سریالی اش را ادامه دهد.
🔹به یک چشم بر هم زدن هم این یک هفته تعطیلی به اتمام می رسد و دوباره چشم مان به جمال تیم محبوبمان روشن خواهد شد و در این یک هفته باقیمانده مثل تمام دو هفته گذشته که در تعطیلات لیگ به سر می بردیم، تیم محبوبمان را چشم در راه هستیم تا دوباره با عشق و شور و لذت همیشگی ببینیم و تشویق و دنبال کنیم.

✍️ محمود فخرالحاج

تلگرام استقلال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.