دغدغه شیرین شفر برای انتخاب ترکیب دفاعی استقلال

اختصاصی آبی پوشان – با آمدن شفر بازیکنان استقلال بهترین کیفیت فنی خود را به نمایش می گذارند و به خصوص در خط دفاعی و دروازه استقلال مدتهاست گل نخورده است . در این بین هرکسی در ترکیب دفاعی بوده عملکرد خوبی داشته است . حال شفر برای انتخاب ترکیب دفاعی برابر سایپا کار دشوار و البته دغدغه شیرینی دارد .

پژمان منتظری بعد از مدتها در بازی با تراکتور سازی به دلیل غیبت روزبه چشمی به ترکیب استقلال بازگشت و عملکرد نسبتا موفقی هم داشت .سید مجید حسینی بی شک انتخاب اول شفر برای خط دفاعی خواهد بود و بارها از او به عنوان بهترین دفاع ایران نام برده است . حال اگر شفر بخواهد از زوج حسینی و منتظری استفاده کند روزبه چشمی باید یک خط به جلو برود و در کنار امید ابراهیمی در هافبک دفاعی بازی کند و احتمالا نورافکن در پست دفاع چپ و اگر شفر بخواهد پژمان منتظری فیکس نباشد در این صورت زوج چشمی و حسینی را باز در خط دفاعی خواهیم دید و در خط هافبک دفایع زوج ابراهیمی . نورافکن و یا زوج ابراهیمی . باقری قرار خواهند گرفت .

باید دید پژمان منتظری توانسته است در بازی با تراکتورسازی و تمرینات بعد از آن شفر را مجاب به فیکس بازی دادن به او کند یا نه ؟

تلگرام استقلال

دیدگاه برای “دغدغه شیرین شفر برای انتخاب ترکیب دفاعی استقلال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.