هشدار :میخواهند ریشه استقلال را بخشکانند

اساس و سیاست کاری ما در آبی پوشان حمایت قاطع از باشگاه است و در این مقطع سعی کرده ایم آرامش تیم را بر هم نزنیم . از هر ابزاری برای حفظ آرامش تیم و اتحاد هواداران استفاده کرده ایم . گاهی سکوت خیانت است , خیانتی که شاید نشود تا سالیان سال جبران کرد . پس مجبوریم برخی موارد را شفاف سازی کنیم . ما نه حقوق بگیر کسی هستیم و نه از کسی ریالی پول دریافت میکنیم که مدح گوی کسی باشیم و هرچه صلاح بدانیم مینویسیم هرچیزی که میدانیم به نفع تیم محبوبمان است . ما از جنس هواداریم و حرف دل هوادار را میزنیم و مثل آن کارمند حقوق بگیر و جیره بگیر نیستیم که از زوایای مختلف از بازدید عضو هیات مدیره و مدیرعامل از تمرین عکس و خبر تهیه کند و به به و چه چه کند چیزی که برای ما مهم است نام استقلال است .

اگر در متن زیر به نامها اشاره دقیقی نشده و برخی چیزها سرپوشیده بیان می شود نه از باب ترس از کسی یا جایی که برای مصلحت تیم می باشد .

شهاب-جهانیان

خیانت کار بزرگ چه کسی است ؟

ما از بیرون ضربه نمیخوریم و هر آنچه اتفاق می افتد از درون است و دشمن به داخل نفوذ کرده است . کسی که در استقلال نقشه های شوم را اجرا میکند فرد ۳۷ ساله ای هست که با این سن نسبتا کم تا بحال قبل از استقلال دو تیم پرطرفدار شهرستانی را نابود کرده است . به راستی او کیست ؟ چه هدفی دارد ؟ چرا اینجاست ؟ جواب این سوالها را میتوان اینگونه داد که فرد مورد نظر یکی از افراد نزدیک به دولت و شخص وزیر ورزش می باشد که شاید در سال منتهی به انتخابات اهداف دولت را در درون باشگاه استقلال پیاده می کند .

او همان کسی است که پرویز مظلومی و تیم صدرنشینش را متوقف کرد و چوب لای چرخش گذاشت او همان کسی است که اکنون در ظاهر دوست و در باطن در کار علیرضا منصوریان میگذارد .

روزانه مصاحبه و از علیرضا منصوریان حمایت میکند و شبانه با آلترناتیو محبوب علیرضا منصوریان ارتباط برقرار می کند . او فرد محبوبی را برای هدف خود انتخاب کرده است , نامی که عقل و هوش را از سر هواداران و به خصوص هواداران کم سن و سال میبرد و میتوانند با این اسم نام علیرضا منصوریان را زود فراموش کنند . ولی انتخاب این فرد محبوب و در دست داشتن این فرد چه منفعتی برای این فرد دارد ؟ او با این کار دو فرد محبوب و دوست داشتنی و سرمایه استقلال را می سوزاند . همانگونه که به نماد پرویز مظلومی رحم نکردند و لوسش کردند او میتواند به راحتی نماد اسطوره دوست داشتنی آبی ها را هم محو کند و همچنین می تواند زخمی که از علیرضا منصوریان از سال قبل دارند را تسکین ببخشند .

این هایی که گفته می شود حدس و گمان یا خیالات و توهمات خیانت نیست , اینها واقعیت هایی هست که برای هر کدام دلایل و مستندات لازم را داریم و میتوانیم در هر جایی ارائه کنیم . تماس های شبانه و برگزاری جلسات خصوصی با برخی از بازیکنان و… که بوهای دیگری را به مشام می رسانند . در کجای دنیا عضو هیات مدیره با بازیکنان جلسه خصوصی می گذارد ؟ البته در این جلسات صحبتی که بوی خیانت بدهد دیده نمی شود ولی به صورت نا مستقیم ذهن ها را به سمتی می برند که آمادگی داشته باشند برای هر اتفاقی .

چرا پول کادر فنی پرداخت نمی شود ؟ کادر فنی که ریالی تا بحال دریافت نکرده است . البته کادر فنی استقلال همه از افراد متعصبی هستند که سالیان سال با عشق و تقریبا مجانی برای استقلال کار کرده اند و این یک سال هم مجانی کار کنند چیزی نخواهند گفت ولی مانعی که باعث نرسیدن پول به کادر فنی می شود را نمی شود نادیده گرفت و هدفی که در پس این کار است .

قدرت آقایان بسیار بالاتر از ان چیزی است که فکرش را می کنید . آنها می توانند در کار مدیرعامل هم بگذارند و افشارزاده را عوض کنند . افشارزاده ای که کم کم چم و خم کار در تیم بزرگ دستش می آمد و تبدیل می شد به مدیری که باید باشد . آنها یک مدیر بعدی را هم به زودی فراری دادند و با مدیر جدید هم زاویه دارند .

با تیم های پایه چه کردند ؟

اگر تیتر را (میخواهند ریشه استقلال را بخشکانند) انتخاب کرده ایم چون واقعا کارهای ریشه ای میکنند و ریشه استقلال که تیم های پایه هستند را دارند میخشکانند . تیمهای پایه استقلال در دو سال گذشته تیم های قدرتمندی بودند و به خصوص سال قبل که تیم امید فوق العاده ای داشتیم و تیم امیدمان ۶ گل به پرسپولیس زد و بقیه تیمهای پایه هم عالی کار کردند ولی چه بر سر تیم های پایه آوردند ؟

آقایان برای اینکه صدای فرد همیشه شاکی استقلال (حسن روشن) را بخوابانند مسوولیتی را به او دادند و طبق پیش بینی ها روشن در اولین روزها دچار مشکل شد و برکنار شد و از آن سو علی سامره بهترین مربی چند سال اخیر امیدها را هم برکنار کردند . اگر حرفهای حسن روشن درست بود که نباید او اخراج می شد و اگر حرفهای او اشتباه بود که نباید علی سامره اخراج می شد . آنها این کار را کردند و در انتخاب بازیکنان تیم های پایه هم اتفاقاتی افتاد که تیم های پایه امسال استقلال جزو تیم های ضعیف شکل گرفتند .

سخنی با منصوریان :

از گوشه و کنار می شنویم که صبر علیرضا منصوریان هم رو به اتمام هست و از یکی از نزدیکان شنیدیم که احتمال فوران او در این روزها و بیان برخی موارد وجود دارد ولی علی منصوریان دارد مدارا می کند تا در این شرایط حساس تیم بیشتر دچار چالش نشود و به مشکل نخورد ولی به سرمربی محبوب خودمان که بیشتر از هرکسی دوستش داریم و حمایتش کرده ایم ( و می کنیم) یاد آور می شویم که قرار ما این نبود و قرار بر این بود سکوت نشود اگر سکوت شود فردای روزگار و خدای ناکرده بعد از نتیجه نگرفتن ها حرفی زده شود بر پای توجیه شکست گذاشته می شود و حرفها خریدار نخواهد داشت . باید همه چیز را گفت و در دل نگذاشت .

سخن پایانی :

در آخر هشدار می دهیم که هر کسی بخواهد ریشه استقلال را بخشکاند , ریشه اش را میخشکانیم و تا آخرین نفس اجازه دست درازی به عشقمان استقلال را نمی دهیم . اگر کسی میتواند  این متن را تکذیب کند یا واکنشی نشان دهد تا از سوابق و مستندات بیشتر از آقایان در روزهای آینده خدمت برسیم .

زنده باد استقلال و استقلالی

هادی صاحب خواجه

پ ن : کمتر از ۱۲ ساعت بعد از درج این مطلب فرزاد مجیدی در مصاحبه ای با خبر آنلاین بر گفته های آبی پوشان صحه گذاشت .

تلگرام استقلال

24 دیدگاه برای “هشدار :میخواهند ریشه استقلال را بخشکانند

 1. فقط میتونم واسه این اقا همین شعر رو بگم ،،،دشمن دانا بلندت میکند ،،،برزمینت میزند نادان دوست . در برابر این مشکلات نباید سکوت کرد .

 2. واقعا ممنون از متن بسیار خوبتون!!اون اقای ۳۷ ساله جهانیان نام داره!!هر چی میکشیم از دست این اقاس!!داش علی روز اول گفته بود هر کی بخاد خیانت کنه اسمشو میگم!!حالا چرا نمیگه من تعجب میکنم!!هر عکسی از داش علی دیدم ناراحت بوده امیدوارم مصاحبه کنه تا همه بدونن ک نمیزارن نتیجه بگیره

  • هادی صاحب خواجه 2016/09/01 در 10:19 - پاسخ دادن Author

   سلام . سال قبل هم اگر خاطرتان باشد در نفت هم اتفاقاتی افتاد و داش علی مصاحبه نکرد و چیزی نگفت چون تیمش نتیجه نمیگرفت و وقتی تیمش رو دور برد افتاد مصاحبه کرد و خیلی از مسائل را گفت . علی منصوریان همیشه دوست داره وقتی برد داره و بالاست حرف بزنه نه وقتی که رو دور شکسته ولی ترسمون از اینه اینجا این محال داده نشه …
   دل منصوریان خیلی پره

   • دقیقا فرق نفت با استقلال و لنگ اینه که
    اینجا هوادار به کسی زمان نمیده …
    برانگو فصل قبل هم یک استثنا بود چون رقم قراردادش اینقدر بالا بود که نمیتونستند اخراجش کنن و از طرف دیگه حمایت رسانه ایی رو هم پشت سر داشت….

    پس باید منصوریان همین روزها بیاد و حقایق رو بگه …
    شاید فرصتی بهش داده نشه مثل نفت

 3. من هوادار بد چن سال دارم با شور و اشتیاق فراوان بازیای تیم دوس داشتی منصوریان رو میبینم!!ما امسال کنار خط یکیو داریم ک واقعا ب تیم تعصب داره!!حالا چن روز پیش اینستای باشگاه ی عکس از داش علی گزاشته بود واقعا با دیدنش ناراحت شدم!!
  با چه امیدی اومده بود??!لعنت ب اونایی ک راهشو ناهموار کردن?

 4. خب اگه واقعا میدونید کار شهاب جهانیانه یا هرکس دیگه چرا واکنشی نشون نمیدید> من فکر میکنم این صحبت ها فقط برای تسکین هوادارانه. آخه مگه میشه شما بدونید فردی داره به استقلال ضربه میزنه اونوقت ساکت باشید و هیچ چیزی نگید. لطفا دل ما هواداران رو بیشتر از این به درد نیارید

 5. شهاب جهانیان
  گهر درود رو نابود کرد
  ملوان رو نابود کرد

  اسطوره های استقلال رو هم نابود کرد
  قلعه نویی
  مظلومی
  حالا هم منصوریان
  و
  احتمالا بعدا هم فرهاد مجیدی

  این آدم چرا باید صرف ملایری بودن (همشهری بودن با وزیر ورزش) بیاد و ریس هیئت مدیره استقلال (با اینهمه تاریخچه) بشه

 6. با سلام …دقیقا این اقا وجودش تو اس اس فقط حاشیه داره …خدا میدونه به کی وابسته هست و از کجا داره خط میگیره …اصلا با چه حقی میره با بازیکنان جلسه میزاره ….واقعا متاسفم واسه وزارت ورزش که دنبال زمین زدن استقلال هستن …

 7. حمایت تا قیامت
  با حمایت و متحد شدن هوادارا نباید بزاریم بعد قعله نویی و مظلومی امروز منصوریان و فردا هم مجیدی رو نابود کنن
  به امید موفقیت تاج کبیر

 8. ممنون از شما تو رو خدا نذارین این ادمای پست استقلالو زمین بزنن /لعنت به هر کسی که دنبال زمین خوردن استقلاله

 9. اگه جریان واقعی باشه و علی آقا سکوت کنه ب نظرم خودش ناخواسته با هرکی ک میخواد برا اسم و رسم خودش تیشه ب ریشه استقلال بزنه، هم دست شده.
  وقتی سرمربی خیالش راحت نباشه، چطور میتونه تیمی رو ارنج کنه ک تو زمین فوتبال تیمای حریف رو ببره؟
  باند و باندبازی و دنبال منافع شخصی بودن ی عده و اهمال و سکوت ی عده دیگه از ی طرف داره استقلال رو خفه میکنه…یادمون نره ک علی آقا همون مربیه ک با دست خالی نفت رو برد تو جمع هشت تیم برتر آسیا…یعنی از لحاظ دانش فنی تیم مشکلی نداره.
  حتی اگه استقلال دربی رو هم ببره مطمئن باشین این جریان کثیف ی مدت خاموش میشه و بعد ی مدت دوباره با ی نتیجه ضعیف سر بلند میکنه…اینا همونایین ک تو صدرنشینی استقلال مظلومی دنبال مربی عوض کردن بودن….خدا لعنتشون کنه.
  هوادارا باید دستهای این خیانت کارا رو قطع کنن.

 10. با سلام و احترام
  من نمیدونم وزیر ورزش پرسپولیسی از جون استقلال چی میخواد؟تو رو خدا دست از سر استقلال کبیر و تاج عزیز بردارید.ما هوادارا هرگز اجازه نمیدیم تیم محبوبمونو به حاشیه ببرید.
  پارسال دوجامو از ما گرفتین ولی امسال چنین اجازه نداده و نخواهیم داد.
  از هواداران عزیز خواهشمندم فقط و فقط حمایت .
  وهمچنین از همه بازیکنان درخواست دارم جانانه و غیرتمندانه و بدور از حاشیه بازی کنن چون ما پشتتونیم

 11. اگر امروز از منصوریان حمایت کنیم … میشه امیدوار بود که چند سال بعد با شاه فرهاد نتیجه بگیریم … اگر الان منصوریان رو زمین بزنند … فرهاد مجیدی رو هم این آقا نابود میکنه … واسه همین هم خود فرهاد از منصوریان حمایت کرده

  • دانیال قربانی 2016/09/01 در 14:04 - پاسخ دادن

   دقیقاً اینا میخوان کاری که قلعه‌نویی و مظلومی کردند رو با منصوریان و بعدشم با مجیدی و… انجام بدند

 12. اولین و آخرین راهکار برای هوادارا مقاومت در برابر این تحرکات و حمایت قاطع از کادر فنی و تک تک بازیکناست. هدف اونا اینه که یه شعار از رو سکوها بگیرن تا کارشونو انجام بدن، اگه ما نخوایم هیچ غلطی نمیتونن بکنن. از همه هوادارا خواهش میکنم هوشیار باشن. اونا تمام تلاششون اینه که یه شعار علیه تیم و مربیش از رو سکو بشنون تا بگن ما حرف هوادارو گوش کردیم. متحد باشیم و بهانه دستشون ندیم تا آرزوی شنیدن حیا کن رها کن یا فلانی بیغیرتو با خودشون به گو ببرن. “خانه اش ویران باد هر آن کس که میخواهد من و تو ما نشویم”

 13. دانیال قربانی 2016/09/01 در 14:01 - پاسخ دادن

  زنده یاد ناصر خان قبل از اینکه دار فانی را وداع گفته باشد گفت:
  هر چه فوتبال ایران کثیف تر شود بیشتر قدر مرا میدانید
  کجایی ناصر خان ????
  پ.ن:وزیر محترم ورزش در حدی نیستی
  ارادتمند همه آبی پوشان دانیال قربانی

 14. استقلال چند فرد شجاع و نترس مثل آقای صاحب خواجه می خواهد که هیچ وقت منافع شخصی رو به منافع تیم ترجیح ندهند . چه کانالها و پیج های استقلالی هستند که چیزی نمیبینند و یا خودشونو به ندیدن زده اند تا موقعیتشون به خطر نیافته .
  ادامه بدهید که ما هواداران پشتتان هستیم و اجازه نمیدهیم کسی به استقلال خیانت بکند .

 15. اقای صاحب خواجه واقعا دمتون گرم!!کانالهای دیگه فقط ب فکر افزایش ممبر با تبلیغهای دروغین هستن!!تنها کانالی فقط و فقط خبرهای درست منتشر میکنه ابی پوشان هس!!خیلی خب یادمه تو قضیه کاوه ک همه میگفتن داره لنگی میشه فقط کانال ابی پوشان خیلی محکم رو حرف خودش بود ک کاوه نمیره لنگ!!(تو کانال ک ر رو سرچ کنین همه چی مشخص میشه)الانم از شما تقاضا داریم ب همین روش ادامه بدین ما هوادارا تا اخرین روز پشت سرمربی تیممون هستیم!یا حق????

 16. با سلام خدمت هواداران واقعی استقلال
  باید به کادر فنی زمان داد تعصب علی منصور به همه ثابت شده ونگذاریم به کادر فنی دست بزند فقط با حمایت همه جانبه از کادر فنی وشخص علی منصور در تمرین و استادیوم ها زند باد استقلال

 17. هر سال این اقا باید یک تیم خوب رو نابود کنه و حالا کارش به جایی رسیده که میخواد تاج کبیر رو نابود کنه چرا همش این قضایا برای ما هست چرا حتی یه بار هم برای پرسپولیس این اتفاقها نمیفته دوستان فقط حمایت کنید تو هر شرایطی عشق است داش علی منصوریان

 18. به خدا از وقتی این خبرو شنیدم خواب به چشام نیومده فراموش نکنیم صاحبای اصلی استقلال ما هوادارا هستیم بیاین بریم تو اینستاگرام باشگاه کامنت جهانیان حیا کن و رها کن بگیم نه شعار علیه اسطوره هامون همین عوضیا پشت صحنه خراب کاری میکنن بعدش اسطوره های عزیزمونو مقابل ما قرار میدن اگه استقلالیه واقعی هستین اطلاع رسانی کنین و دست به دست هم بدیم تا جلوی خراب کاری بیشتر اقایونو بگیریم بسم الله درضمن مطمئن باشین جهانیان تنها نیست

 19. درضمن تشکر ازشما اقای صاحب خواجه بخاطر این افشاگری تون لطفا لطفا این موضوع رو سطحی نگیرین میدونم همه ی شما هم مثل من یا دلتون برای این تیم میتپه حداقل کاری که میتونیم انجام بدیم اینه که با قدرت کامل پشت علی منصور بمونیم
  ناصر خان ،قلعه نوعی ،مظلومی???

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.